Duomenų apsauga

HeidelbergCement daug dėmesio skiria asmeninių duomenų apsaugai ir griežtai vadovaujasi duomenų apsaugos teisės aktais.

Asmens duomenys yra duomenys apie asmeninės ar materialinės padėties ir tapatybės nustatymas arba individualus atpažinimas. Tai apima informaciją, tokią kaip jūsų vardas, adresas, telefono numeris ir gimimo data. Informacija, kuri nėra tiesiogiai susijusi su tikrąja tapatybe - pavyzdžiui, populiariausi puslapiai arba svetainės vartotojų skaičius - tai nėra asmeniniai duomenys.

Apie šią svetainę, asmens duomenys yra renkami tik tiek, kiek tai yra techniškai būtina. Jokiomis aplinkybėmis, surinkti duomenys nėra parduodami ar perduodami trečiosioms šalims dėl kitų priežasčių.

Žemiau pateiktas aprašymas apžvelgia, kaip mes garantuojame šią apsaugą ir kokios rūšies duomenys yra renkami, kokiu tikslu.

Duomenų apdorojimas šioje svetainėje
HeidelbergCement automatiškai renka ir saugo informaciją, kuri yra perduodama lankytojo naudojimui. Tai apima:

  • naršyklės tipas / versija
  • operacinės sistemos naudojimas
  • adreso persiuntimas (anksčiau aplankyta svetainė) 
  • kompiuterio pagrindinis pavadinimas prieigai prie tinklapio (IP adresas) 
  • serverio prašymo laikas

HeidelbergCement negali priskirti šiuos duomenis konkretiems asmenims. Šie duomenys nėra sujungti su kitų duomenų šaltiniais. Papildoma asmeninė informacija, pavyzdžiui, jūsų vardas, adresas, telefono numeris arba elektroninio pašto adresas nėra renkami, jeigu šie duomenys yra pateikiami savanoriškai, pavyzdžiui, kaip dalis registracijos, apklausos, konkurencijos, vykdant sutartį arba prašymą suteikti informaciją.

Asmeninių duomenų naudojimas ir paskelbimas
Mes naudojame asmens duomenys, pateikiami pagal jus tik techninio administravimo tinklalapius tikslas ir įvykdyti Jūsų pageidavimus ir reikalavimus, ty atsakyti į jūsų užklausą. Jūsų asmeniniai duomenys nebus perduoti, parduoti ar kitaip perduoti tretiesiems asmenims, išskyrus atvejus, kai tai būtina siekiant įvykdyti Susitarimo tikslais ar turite aiškiai sutiko su tokia veikla.

Slapukai
Kai kurie tinklapiai naudoja, taip vadinamus slapukus.

Jų tikslas yra padaryti Interneto išvaizdą labiau patogesnę, veiksmingesnę ir saugesnę. Slapukai yra maži tekstiniai failai, kurie laikomi kompiuteryje ir saugomi naršyklės. Dauguma slapukų, kuriuos mes naudojame yra „laikini slapukai“. Jie yra automatiškai ištrinami naršymo pabaiogoje. Slapukai nedaro žalos jūsų kompiuteriui ir nesukelia virusų. Jei nenorite, kad slapukai būtų saugomi jūsų kietajame diske, galite pakeisti savo naršyklės nustatymus.

Informacinis biuletenis
Jei norite gauti naujienas, pateikiamas svetainėje, mes reikalaujame, kad jūs pateiktumėte veikiantį e-pašto adresą, taip pat informaciją, kuri leistų mums patikrinti, ar yra toks e-mail adresas, arba, kad jos savininkas sutinka gauti naujienų biuletenį. Jokie kiti duomenys nėra renkami. Jūs galite atšaukti savo sutikimą saugoti Jūsų duomenis ir elektroninio pašto adresą, taip pat jo naudojimą siunčias naujienas bet kuriuo metu.

Saugumas
kaip dalis tinklapio administravimo, mes turi imtis techninių ir organizacinių priemonių, kad apsaugotume jūsų duomenis nuo galimybės trečiųjų asmenų atsitiktinio ir tyčinio klastojimo, praradimo, ištrynimo ir pakeitimo. Mes nuolat tobuliname šia apsaugą, kad atitiktų  technikos pažangą, apsaugą.

Teisė į informaciją
Jūs turite teise gauti informaciją, bet kuriuo metu, apie jus, jos šaltinius ir gavėjus, ir tuo tikslu , kuriuo ji saugoma.

Informacija apie saugomus duomenis galima gauti iš webmaster@heidelbergcement.com